Domien Ingels (1881-1946),

Domien Ingels (1881-1946), l'étalon cabré, 1924-1925, une très rare et grande sculpture en bronze patiné, sur un socle en marbre belge et en bois, signée sur le socle en bronze. Domien Ingels (1881-1946), de steigerende hengst, 1924-1925, een zeer zeldzaam en groot beeld in gepatineerd brons, op een getrapte Belgische marmeren en houten sokkel, gesigneerd op de bronzen sokkel 80 x 53 x 43 cm

33

Domien Ingels (1881-1946),