SENECA (Lucius Annaeus).

SENECA (Lucius Annaeus).

Tragoediae Senecae cum duobus commentariis videlicet Bernardini Marmitae & Danielis Galetani poeta. Venetiis, 7 septembre 1505, in-4, 4 ff. - CXVI, cart. papier fleuri défraichi et us. (rel. mod.). Mouillures. Mme Danyela Petitot présente ce lot. [email protected] 01 45 67 42 35

SENECA (Lucius Annaeus).