Paul DELVAUX (1897-1994)
Les amies, 1966
Encre de Chine sur papier.
Signée et datée en bas à droite.
Oost-indische inkt op papier.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd. 17,5 x 13,5 cm
Provenance/Herkomst:
Galerie Guy Pieters, Knokke-le-Zout, 1985
Collection privée/Prive collectie