Paul DELVAUX (1897-1994)
Les amies, 1966
Encre de Chine sur papier.
Signée et d…

Paul DELVAUX (1897-1994)

Les amies, 1966 Encre de Chine sur papier. Signée et datée en bas à droite. Oost-indische inkt op papier. Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd. 17,5 x 13,5 cm Provenance/Herkomst: Galerie Guy Pieters, Knokke-le-Zout, 1985 Collection privée/Prive collectie

10

Paul DELVAUX (1897-1994)