École FRANÇAISE du XXe siècle

Scène de billard Toile Signée en bas à gauche. Franse School van de 20ste eeuw Biljarttafereel Doek Links onderaan gesigneerd H_80 cm L_100 cm

21

École FRANÇAISE du XXe siècle