Myriobiblion, sive Bibliotheca librorum quos legit et censuit Photius patriarcha Constantinopolitanus. Graece edidit David Hoeschelius, latine reddidit & scholiis auxit Andreas Schotus. Jean & David Berthelin, Rouen, 1653. 1 vol. in-folio, reliure en parchemin estampé, dos à 5 nervures titré. Usures.

25